Technologie Blum

Společnost Blum je známá a těší se velkému uznání - jakožto inovativní rodinná firma s mezinárodním zaměřením. Čím žijeme a co je naší hnací silou? Nábytkové kování. S naším kováním představují otvírání a zavírání nábytku úžasný zážitek. Kování zároveň zvýší komfort pohybu ve všech místnostech v bytě či domě. Zejména v kuchyni. Naše výrobky se pyšní přidanou hodnotou, která má podobu odpovídajících služeb na nejvyšší úrovni. Pohání nás neustálá snaha být spolehlivým obchodním partnerem, který je prozíravý a orientuje se dál do budoucna.


Orientujeme se na uživatele kuchyně

Naše výrobky i servisní služby jsou využívány po celém světě. Stanovili jsme si cíl přinášet užitek výrobcům nábytku, prodejcům nábytku, montérům i uživatelům nábytku. Průběžně provádíme průzkum potřeb našich partnerů a zákazníků - jejich požadavky jsou neustále středem našeho zájmu.

Kvalita a inovace

Naše systémy výklopů, závěsů a výsuvů, stejně jako naše čtyři různé technologie pohybu, vnesou nejvyšší komfort do všech oblastí bydlení, do všech místností. Naši zákazníci a obchodní partneři se přitom těší podpoře v podobě vysoce komfortních služeb.